NEKAKEJTE NÁM NA HLAVU ANI NA AUTA !

Když před měsícem po městě Hardheimu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko rozsela tamní radnice tisíce letáků, ve kterých vyzývá IMIGRANTY, aby NEKAKALI na kapoty aut a použili k tomu určená WC, vyvolalo to v milovnících utečenců PROTESTY, že se radní dopouštějí RASISMU a XENOFOBIE.

AKTUÁLNĚ však někdo běžence nemilující šeredně pobodal STAROSTKU Kolína nad Rýnem a v Drážďanech se masivně POMLÁTILI nácíčkové se sluníčkovými RVÁČI.

MYDLÍ se to ovšem už i v táboře kancléřky MERKELOVÉ, jejíž straničtí parťáci se dohadují, zda je jen tak HLOUPÁ, nebo s ní cloumají jiné motivy, když POZVALA miliony muslimů na URLAUB do Spolkové republiky Německo.

Osobně vidím paní ANGELU jako dámu velmi DRZOU. Pozvání učinila za sebe a jí reprezentovanou zemi, BÁJEČNÉ časy pro miliony imigrantů však hodlá ÚČTOVAT celé EU.

Spojení unijní DOBROSEROVÉ z takzvaných vyspělých demokracií Západní Evropy pak odhalují své ZUPÁCKÉ tváře, když kritizují nás, výchoďnárské přivandrovalce do EU, že imigranty náležitě NEMILUJEME, tak nějak jako jsme měli povinnost MILOVAT SSSR.

Přitom sami doma vytváří proti utečencům BRUTÁLNÍ bariéry jako např. v Calais a hovoří o MAŠINÉRIÍCH NÁSILÍ, jež bude třeba sofistikovaně vyvíjet na VRACENÍ statisíců imigrantů, kteří nezískali azyl.

Tragikomicky do toho zaznívá PLÁČ naší paní ANIČKY, která neshledala uprchlické děti v českých detenčních táborech v náležité BAVLNCE.

Selektivita zájmu české ombudsmanky o běžence, ZAHAZUJÍCÍ tuny darovaného jídla a osobních potřeb, skandálně kontrastuje s NEZÁJMEM její instituce třeba o stovky dětí, které nemají na školní OBĚD, ačkoli jejich rodiče DŘOU i ve více zaměstnáních.

Běženci teď v šoku zjišťují, že v našem podnebním pásu PADÁ SNÍH a je zima, jakou doma nepoznali. A budou si vynucovat i násilně TEPLO. Vědomí, že unikli SMRTI ve válečných zónách (jestli ?), je NEHŘEJE.

Mám OBAVU, že nastupující ZIMA bude HORKÁ. To, co se v nejparnějším létě mohlo zdát notorickým vyznavačům SLUNÍČKOVÉ nálady jako ÚTĚK statisíců utlačených, se může změnit v mrazivý ÚTOK nespokojených.

Jako vždy NOBLESNĚ to odhalil v Českém rozhlase Jan PETRÁNEK. Nynější pohyby běženců nazval nepokrytým ÚTOKEM na Evropu, při čemž někdo v pro nás nepřátelských kulturách vybavuje uprchlíky TISÍCI DOLARŮ, které rozhlasový bard NEMÁ na kontě ani na konci své oslnivé kariéry.

Provokativní AGRESIVITU namakaných svalovců z muslimských exotických krajů výmluvně symbolizují HOV.. na kapotách aut v německém městečku.

Na mladé nekulturní MAKULATURY se sluší zvolat : Kluci, NEKAKEJTE nám na auta ! Zvlášť, když každý třetí z vás je podle sluníčkových slečinek v pubertálních redakcích veřejnoprávního rozhlasu a televize INŽENÝR nebo dokonce LÉKAŘ !!

A EU DOBROSERŮM, kteří udílejí prý nedospělým zemím Visegrádu POKRYTECKÉ knížecí rady, jak hyperkorektně milovat všehomír, je třeba bez obav z nařčení xenofoby a rasisty VZKÁZAT :

NEKAKEJTE NÁM NA HLAVU !!!