ŠMEJDI VE VOLKSWAGENU A ŠKODĚ

Komentář MILANA BRUNCLÍKA

Že už ani NĚMCI nejsou zárukou SOLIDNOSTI, ukazuje nynější průšvih s ekologicky PODVODNÝMI motory VOLKSWAGENU a díky firemnímu příbuzenství také ŠKODOVKY.

Že NĚMECKO už delší dobu není SOLIDNÍ zemí EU, dokazují VELETOČE kancléřky MERKELOVÉ kolem uprchlické katastrofy.

Nejprve BEZBŘEHÁ pozvánka pro všechny muslimy, kteří se doma necítí náležitě DOBŘE a potom ZAŠKRCENÍ hraničních německých vstupů. A k tomu VELMOCENSKÉ kopání do Maďarska, Slovenska a ČR, které se chovají nejen racionálně v souzvuku s většinovým selským rozumem obyvatel, ale přísně v rámci unijní legislativy o pohybu osob.

Nu a jako třešnička na dortu arogance ve dnech, kdy si připomínáme MNICHOVSKOU ZRADU: surový unijní DIKTÁT velkých malým co do KVÓT a RADOSTI, s nimiž budeme povinni lidi z jiného světa s jinými způsoby života INTEGROVAT.

Hlavně do muslimských zón, kam my, křesťané, jezdíme jako například v Marseille nebo Stockholmu zastoupeni policií a vojskem v OBRNĚNÝCH transportérech.

Do enkláv uprostřed EVROPY, kde vládne právo ŠÁRIA a svobodomyslné dívky tu VRAŽDÍ v počtu tisíců za rok za neposlušnost vůči mužským vládcům muslimského tvorstva.

Nicméně vysoká politická sféra vykazuje podle renomovaných výzkumů až PĚTINÁSOBEK počtu ŠÍLENCŮ v ostatní populaci a je tedy právem vnímána jako přinejmenším obtížná nadčlověčí SEBRANKA, od níž NIC DOBRÉHO už obyčejný občan nečeká.

SKANDÁL s německými motory ovšem BOŘÍ i poslední ostrůvky důvěry alespoň v technickou korektnost a produkční POCTIVOST velmoci jako je SRN.

Světovým PRŮŠVIHEM s německými auty, při němž můžeme DOUFAT v RECIPROČNÍ provalení podobných ŠMEJDŮ s kvalitou aut z Japonska či USA a v ODHALENÍ, zda šílené EKOLOGICKÉ normy jsou za současného stavu vědy a techniky vůbec SPLNITELNÉ , se zanikající kapitalismus viditelně transformoval do stadia ZLOČINECKÉHO GLOBALISMU.

Zatím co ještě do minulého týdne jsme se mohli DOHADOVAT, zda ona pověstná KURVÍTKA, která nám zničí věci pár dnů po uplynutí záruky, opravdu existují, pak dnes bezpečně víme, že uvnitř tak drahého zboží, jakým auto je, působí jeho ŠMEJDOVSKÉ srdce – motor.

A že nás kolosálně PODVEDLI, neboť nám PRODALI vůz v podřadné kvalitě, za níž jsme však v dobré víře zaplatili KRVAVĚ předraženou cenu.

Už asi dva roky ČEKÁM, kdy někdo povolaný konečně vyhlásí OFICIÁLNÍ KONEC KAPITALISMU.

Teď jsem se dočkal ve své BANCE, kde mi sdělili, že žádný bankovní produkt mi z mých úspor NEPŘINESE nižádný ÚROK. Dokonce ČNB, jejíž SINGER nám průběžnými intervencemi koruny vůči euru provádí pomalou MĚNOVOU REFORMU, předpovídá ZÁPORNÉ úroky.

Tedy vlastně třetí zdanění toho, o co nás už zparchantělý režim ORVAL.

DEKADENCE, která nás den ode dne ZAPLAVUJE více a více, má však i příjemné stránky. Například už si vůbec nemusím brát ZOUFÁNÍ našich médií veřejnoprávních i komerčních, že na příští rok budeme mít SCHODEK 70 miliard.

Je mi to úplně ŠUMAFUK, když peněžní kapitál nenese občanům žádný ZISK a miliardy či biliony kolem nás LÉTAJÍ čistě virtuálně, aniž by byly podloženy – jako ještě za Prvé republiky bývaly – PRACÍ.

Dnes nás „ŽIVÍ“ toliko burzovní NÁLADY, analytiků KICHTY a zločineckých podnikatelů akciové DERIVÁTY.

A kolik z nás ovládá politickou ekonomii natolik, aby si dokázal vygooglovat, že kolosální RŮST české ekonomiky se koná čistě NA PAPÍŘE ?

Jenom bilančně, když do AKTIV jsou započteny vyrobené ZÁSOBY ??

Tedy neprodejná auta, pračky, televizory a všechen ten KURVÍTKY přeplněný náš globál, v němž už 99% chudých POTUPNĚ ROBOTUJE na necelé procento světových GAUNERŮ.

To vysvětluje fakt, že za ÚDAJNĚ báječné ekonomické situace ČR se zde rapidně zvyšuje počet pracujících CHUDÁKŮ, kteří musí mít dvě až tři zaměstnání, aby přežili OD VÝPLATY K VÝPLATĚ.

Že důchodci nedostanou slíbené dvě stovky přidáno a SMRKNE se jim v průměru URÁŽEJÍCÍCH 40 kaček.

To pro babičky a dědečky se sedmi tisíci penze znamená DVĚ HOUSKY měsíčně navíc !

Inu, jsme ve stádiu zvaném PUMPERDENTLICH. Kdo nezná dílo Oty Pavla, je třeba vysvětlit, že onen literární skvost znamená, že na první pohled se realita jeví BÁJEČNĚ, ale ve skutečnosti je to všechno dokonale NA HOVNO.

Při svém OPTIMISMU PESIMISTY v tom vidím docela slušnou NADĚJI.
Ono pumperdentlich všude kolem nás se zcela logicky dříve nebo později, ale spíše dřív, ZESERE !

A bude záležet jen na nás, zda si naše příští postavíme zgruntu ANTI PUMPERDENTLICH !!

Do té doby PĚSTUJME v moři nejistot JISTOTY v rodině, mezi přáteli a svými věrnými zvířecími MILÁČKY !!!