MRTVOLAMI PŘECPANÁ DÍRA U PŘÍBRAMI

BRUNCLÍK komentář 2Komentář MILANA BRUNCLÍKA

Doba je natolik VYMKNUTÁ z kloubů, že jen TĚŽKO člověk hledá v HNUSECH a OBAVÁCH všedního dne něco zvlášť EKLHAFTNÉHO. A přeci jsem nalezl.

Je to DÍRA u PŘÍBRAMI. Ta, co by měla být přecpána MRTVOLAMI. Ona, o níž spolu hovoří na ODPOSLECHOVÉM hitu končícího léta pánové podnikatel ČADEK a bývalý policajt CHOC.

Jejich řeči byly komisionelně, přímo Bezpečnostní radou státu, shledány pomlouvačnými PLKY co do úplatku jednoho milionu pro ministra vnitra CHOVANCE a dvou mega pro ČSSD.

O díře však bezpečná rada ani NECEKLA, ačkoli tvoří efektní závěr tajné NAHRÁVKY, která prý prodluží HORKÉ léto hluboko do podzimu.

ČADEK se na záznamu svěřuje CHOCOVI, že se bojí o život. Ten ho nijak neutěšuje, naopak si PŘISAZUJE.

Popisuje, že u PŘÍBRAMI je nějaké VRAKOVIŠTĚ a tam jsou HROZNÍ lidé. Uprostřed je DÍRA, přikrytá poklopem a ZAMKNUTÁ.

V noci přijedou, dekl ODEMKNOU a člověka tam HODÍ. Je to osm set metrů HLUBOKÉ. Nikdo chudáka už NEUVIDÍ.

Když se ČADEK podivuje, zda je vůbec možný, aby u nás takhle lidi LIKVIDOVALI, utěší jej CHOC údernými slovy :

TY VOLE, TAM JICH JE !!!

CHOC býval prý ELITNÍ (policajt) a o dířě by opravdu mohl něco určitého vědět.

Možná určitějšího, než se ví o též bývalém policejním elitáři ŠVÁBENSKÉM, jenž rozkryl policejní (elitní) TOFLŮV GANG a měl prý ve vězení, v den uložení pravomocného trestu na šest let, spáchat SEBEVRAŽDU.

Ve vězení ovšem NEBYL a třeba to ani NEBYLA sebevražda.

Podobně jako nemusel zemřít doma v koupelně na náhodné vykrvácení vředů v žaludku Peter KOVARČÍK, který si prý objednal VRAŽDU miliardáře JANEČKA proto, že mu zablokoval ve Švýcarsku KONTO údajných úplatků za KLAUSOVU amnestii. Taky by někdo mohl KOVARČÍKOVI dát pořádnou ránu na SOLAR a pak jej pohodlně položit do koupelny, aby krví nezasvinil procovský byt.

Pokud Bezpečnostní rada našeho státu chce zajistit BEZPEČÍ nikoli jen papalášům, ale občanům státu, kteří si jej pro své BEPEČÍ draze vydržují, je nanejvýš NUTNÉ, aby opravdu ELITNÍ (policajti), pokud je vůbec máme, DÍRU u Příbrami vyhledali a PROZKOUMALI.

A porovnali stále bobtnající seznam POHŘEŠOVANÝCH s případnými nálezy MRTVOL.

Fakt, že se za DÍROU nevypravil žádný ZUŘIVĚ investigativní televizní reportér, ve mně vyvolává OBAVY, že by to s DÍROU mohla být pravda.

A že se naše pátrací reportérské hvězdy obávají, aby je v noci nepřivezli, NEODEMKLI dekl a NEHODILI tam,

co jich, VOLE, UŽ JE !!!!!